Menüü
Ostukorv
Öökapid

Öökapid

Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
Öökapp Anna sobib oma kompaktse välimuse ning tumeda mudatamme puiduimitatsiooni poolest eelkõige modernsemasse interjööri. Mudatamme puiduimitatsioon mõjub interjöörile soojalt ning muudab ruumi õdusaks. Tume öökapp sobib eelkõige neile, kes soovivad oma magamistoas säilitada hubasust ning eelistav..
72€
Maksudeta:60€
Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
Valge öökapp Anna esindab modernset kuid kerget lähenemist oma kodu magamistoas. Valge öökapp sobib neile, kes soovivad oma magamistuba muuta avaramaks ning kes hindavad puhtaid toone ning lihtsat lähenemist. Valget öökappi on võimalik kokku sobitada igasuguse mööbliga.Öökapp on parajalt suur ning p..
72€
Maksudeta:60€
Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
Öökapp Anna esindab modernset kuid kerget lähenemist oma kodu magamistoas. Puidune öökapp sobib neile, kes soovivad oma magamistuba muuta avaramaks ning kes hindavad puhtaid toone ning lihtsat lähenemist. Kaunist öökappi on võimalik kokku sobitada igasuguse mööbliga.Öökapp on praktiline, kaks eraldi..
72€
Maksudeta:60€
Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
Öökapp Anna sobib oma kompaktse välimuse ning tagasihoidliku tammeplangu puiduimitatsiooni poolest pea igasse magamistuppa. Tammeplangu viimistlus annab öökapile pisut erilise välimuse kuid seejuures säilitades ka kerge loodusläheduse, mistõttu on öökappi võimalik lihtsasti kokku sobitada ka muude m..
72€
Maksudeta:60€
Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
Öökapp Anna sobib oma kompaktse välimuse ning heleda tooni poolest pea igasse magamistuppa. Hele tammeimitatsiooni viimistlus annab Anna öökapile kerge ning tagasihoidliku välimuse, mistõttu on öökappi võimalik lihtsasti kokku sobitada ka muude magamistoa mööbliesemetega. Öökapp on parajalt suur nin..
72€
Maksudeta:60€
Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
Öökapp Anna püüab pilku oma valge tammeimitatsiooni viimistluse tõttu ning sobib ideaalselt sisustuselemendiks just modernsemasse magamistoa interjööri. Anna öökapp esindab pigem kerget ning tagasihoidlikku välimust, mistõttu on öökappi võimalik lihtsasti kokku sobitada ka muude magamistoa mööbliese..
72€
Maksudeta:60€
Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
Öökapp Anna püüab pilku oma valge tammeimitatsiooni viimistluse tõttu ning sobib ideaalselt sisustuselemendiks just modernsemasse magamistoa interjööri. Anna valge öökapp esindab pigem kerget ning tagasihoidlikku välimust, mistõttu on öökappi võimalik lihtsasti kokku sobitada ka muude magamistoa möö..
72€
Maksudeta:60€
Toote saadavus: Laos
Modernse ning kaasaegse disainiga öökapp Hanna sobib tänu oma heledale toonile hõlpsalt igasse interjööri. Öökapi hele tamme puiduimitatsioon võlub vaatajat ning mõjub magamistoas avaralt ja kergelt. Öökapp sobib magamistoa muu mööbliesemete ning sisustuselementidega, luues ühtse tervikus. Ilusa väl..
155€
Maksudeta:129€
Toote saadavus: Tarneaeg: 1 nädal
Madrid sari võlub oma jõulise tooni kuid samas minimalistliku stiiliga. Kontrastne valge toon ning käepideme disain - nende kahe kooslus lisab ruumi huvitavat aktsenti. Kõikide Madrid toodetega on kaasas mõlemad käepidemete variandid - hõbedane metallnupp ja nahast aas.Öökapp on valmistatud mööblipl..
108€
Maksudeta:90€
Toote saadavus: Laos
Madrid sari võlub oma jõulise tooni kuid samas minimalistliku stiiliga. Kontrastne must toon ning käepideme disain - nende kahe kooslus lisab ruumi huvitavat aktsenti. Kõikide Madrid toodetega on kaasas mõlemad käepidemete variandid - hõbedane metallnupp ja nahast aas.Öökapp on valmistatud mööblipla..
112€
Maksudeta:93€
Toote saadavus: Tarneaeg: 1-2 kuud
Öökapp Cariba sobib oma kompaktse välimuse ning oma neutraalse tooni poolest pea igasse magamistuppa. San Remo tamme imitatsiooni viimistlus ning valge sahtli värvus annab Cariba mööblisarja öökapile kerge ning tagasihoidliku välimuse, mistõttu on öökappi võimalik lihtsasti kokku sobitada ka muude m..
74€
Maksudeta:74€
Toote saadavus: Laos
Industriaalse stiiliga öökapp Detroit sobib sisustajale, kes hindab oma interjööris erilist ning kaasaegset tööstuslikku disaini. Industriaalne mööblidisain lööb laineid magamistoa sisekujunduses, olles erilise välimusega ning säilitades praktilised omadused. Öökapp Detroit on silmapaistev ning unik..
135€
Maksudeta:113€
Tooted 1 kuni 12, kokku 28 tootest (3 lehekülge)