Menüü
Ostukorv
Esikukapid

Esikukapid

Toote saadavus: Tarneaeg 1-2 nädalat
Hubane puidust välimusega kapp, mis tervitab esikus teie külalisi ja perekonda. Selged vormid ja peene pärlkonstruktsiooniga metallist servakäepidemed rõhutavad kapi välimust.Esikukapp on kahe uksega. Selle taga on viis riiulit, millest neli on reguleeritavad. Fikseeritud riiuli külge on kinnitatud ..
260€
Maksudeta:217€
Toote saadavus: Tarneaeg: 1-2 kuud
Kahe uksega esikukappmahutab 12 paari jalanõusid5 reguleeritavat vaheriiulit ja väljatõmmatav stangemetallist käepidemedkollektsiooni uksed ja sahtlid on vaikselt sulguvadvalmistatud melamiinkattega puitlaastplaadistfassaad karastatud klaasistviimistlus: valge klaas..
401€
Maksudeta:334€
Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
Stiilse disaini ning värvikombinatsiooniga riidekapp esikusse, mis püüab sisenejate pilke.Ühe uksega riidekapp on varustatud väljatõmmatava riidesiini ja nelja riiuliga, millest kolm on reguleeritavad. Uks on varustatud integreeritud summutiga. Käepidemevaba välimust toetavad kaunilt antratsiidi rak..
291€
Maksudeta:243€
Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
Riidekapp on valmistatud mööbliplaadistukse taga riidepuutoru ja vaheriiulidviimistlus: pruun pöök..
291€
Maksudeta:243€
Toote saadavus: Tarneaeg: 1-2 kuud
Ühe kapiuksega peegliga esikukappkapiuste taga välja tõmmatav riidepuutoru ja kaks riiulit, millest üks on reguleeritava kõrgusegaplastikust käepidevalmistatud lamineeritud puitlaastplaadistviimistlus: Sonoma tamme imitatsioon..
229€
Maksudeta:191€
Toote saadavus: Tarneaeg: 1-2 kuud
Kõrgläikega kõrge kahe uksega esikukapp sobib nii riiete kui ka jalanõude hoiustamiseks. Kapi esipaneel on valmistatud MDF-ist ja karkass lamineeritud puitlaastplaadist. Käepidemed alumiiniumi värvi plastikust. Kapiuste taga on viis reguleeritava kõrgusega vaheriiulit ning metallist väljatõmmatav ri..
306€
Maksudeta:255€
Toote saadavus: Tarneaeg: 1-2 kuud
Esikukapp Jacky on disainilt kaasaegne ning maitsekalt tagasihoidlik. Kapile annavad iseloomu tema puhtad jooned ning koos neutraalse valge tooniga ja tamme imitatsiooniga moodustavad nad harmoonilise koosluse, mis toob esikusse visuaalset avarust ning hubasust.Esikukapp Jacky on valmistatud kvalite..
233€
Maksudeta:194€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)