Menüü
Ostukorv

Kummut Cariba (valge tamm/grafiit)

Kummut Cariba (valge tamm/grafiit)
Toote info
Kollektsioon Cariba
Laius (cm) 124 cm
Kõrgus (cm) 105 cm
Sügavus (cm) 41 cm
Kummuti/kapi tüüp 2 ukse ja 2 sahtliga
Kummut Cariba (valge tamm/grafiit)
  • Toote saadavus: Laos
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 41.00cm x 124.00cm x 105.00cm
202€
Maksudeta: 168€

Võimalikud valikud

Kui hindad erilist ning julgemat mööbli välimust oma kodus siseruumides, siis Cariba sarja mööbliga saad luua oma kodus kauni ning hubase sisustuslahenduse. Kummut Cariba on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist, mille muudab eriliseks selle valge tamme puiduimitatsiooni ja grafiit värvitoonide vahelduvad sahtlite ja kapiuste viimistlused. Valge tamme ja grafiidi kooslus mõjuvad ruumis väga soojalt ning loovad toas hubase atmosfääri. Erinevate viimistluste kooslus annab sisustajale võimaluse sobitada kummutiga lihtsasti kokku nii heledat kui ka tumedat muud mööblit ja sisustuselemente.

Kummut Cariba annab magamistoale lisaväärtust oma omapärase mööbli ülesehitusega ning praktilise hoiustamisvõimalustega. Kummut Cariba on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Kummuti paremal ja vasakul pool on kapiosad, mille mõlema ukse taga on vaheriiul. Kummuti keskosas on kaks metallsiinidel liikuvat sahtlit, kuhu saab paigutada esemed ning väiksemaid asju mida soovitakse silme eest ära hoida. Kummutil on kaks avatud riiulit, mis sobivad näiteks oluliste esemete eksponeerimiseks. Samuti on riiul ideaalne koht, kus hoiustada raamatuid, koomikseid ja albumeid. Kummuti sahtlite käepidemed on puidust.

Loo oma kodus mõnus ning looduslähedane mööbli terviklahendus ja heida pilk ka Cariba tootesarja teistele mööbliesemetele, kust leiad erinevates mõõtudes riidekappe, voodeid, riiuleid ja palju muud!

Materjal: valge tamm/grafiit
Tootesari: Cariba