Menüü
Ostukorv

Kummut Cariba (valge tamm/grafiit)

Kummut Cariba (valge tamm/grafiit)
Kummut Cariba (valge tamm/grafiit)
Kummut Cariba (valge tamm/grafiit)
Kummut Cariba (valge tamm/grafiit)
Toote info
Kollektsioon Cariba
Laius (cm) 46 cm
Kõrgus (cm) 121 cm
Sügavus (cm) 40 cm
Kummuti/kapi tüüp 4 sahtliga
Kummut Cariba (valge tamm/grafiit)
  • Toote saadavus: Tarneaeg: 1-2 kuud
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 40.00cm x 46.00cm x 121.00cm
189€
Maksudeta: 158€

Võimalikud valikud

Kui hindad erilist ning julgemat mööbli välimust oma kodus siseruumides, siis Cariba sarja mööbliga saad luua oma kodus kauni ning hubase sisustuslahenduse. Kummut Cariba on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist, mille muudab eriliseks selle valge tamme puiduimitatsiooni ja graniit värvitoonide vahelduvad sahtlite viimistlused. Valge tamme ja grafiithalli kooslus mõjuvad ruumis väga soojalt ning loovad toas hubase atmosfääri. Erinevate viimistluste kooslus annab sisustajale võimaluse sobitada kummutiga lihtsasti kokku nii heledat kui ka tumedat muud mööblit ja sisustuselemente.

Kummutile lisab praktilisust selle pealisplaadi alt välja tõstetav peegliga osa. Kummut sobib nii magamistuppa ja esikusse. Kummut sobib nii modernsesse linnakorteri interjööri kui ka hubasesse maakoju. Kitsamate mõõtmetega Cariba mööblisarja kummutil on neli metallsiinidel liikuvate sahtlit, kuhu saab paigutada esemed ning riided mida soovitakse silme eest ära hoida. Kummuti pealisplaadi alt välja ulatuv peegliga on igati praktiline abimees igasse magamistuppa, ilma, et peaks eraldiseisvat peeglit paigaldama kummuti peale. Samuti on laekas mugav hoiustada väärisesemeid ning ehteid. Kummuti käepidemed on puidust.

Loo oma kodus mõnus ning looduslähedane mööbli terviklahendus ja heida pilk ka Cariba tootesarja teistele mööbliesemetele, kust leiad erinevates mõõtudes riidekappe, voodeid, riiuleid ja palju muud!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge tamm/grafiit
Tootesari: Cariba