Menüü
Ostukorv

Nurgakapp New York B H 236cm (valge)

Nurgakapp New York B H 236cm (valge)
Toote info
Kollektsioon New York
Laius (cm) 120 cm
Kõrgus (cm) 236 cm
Sügavus (cm) 120 cm
Kummuti/kapi tüüp 2 uksega
Tootjamaa Saksamaa
Nurgakapp New York B H 236cm (valge)
  • Toote saadavus: Tarneaeg: 3-6 kuud
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 120.00cm x 120.00cm x 236.00cm
508€
Maksudeta: 423€

Võimalikud valikud

Nurgakapp New York B võlub sisustajat oma klassikalise romantilise hõnguga välimuse ning kerge valge tooniga, mis sobib nii tänapäevasesse Skandinaavia stiilis interjööri kui ka hubasesse maakoju. Nurgakapp on väga nutikas lahendus koju, kus soovitakse ruumi kokku hoida kuid eelistatakse ära kasutada kapi maksimaalselt mahutavust, mistõttu nurgakapp vastab ka kõige nõudlikuma sisustaja hoiustamise vajadustele. Kapi muudab eriliseks selle lihtne klassikaline disain ent kaunis välimus, mille toovad esile kapiuste äärtesse süvistatud kerged dekoratiivsed jooned. Kapi aegumatu välimuse tõttu omab kapp pikka kasutusiga ka kodu teistes siseruumides, sobides lisaks magamistoale ka külalistuppa, lastetuppa või esikusse.

Nurgakapp New York B on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Nurgakapil on kaks kapiust, mille taga on ühendatud kapiosa. Kapi vasakpoolses osas on viis riiuliosa, kuhu on hea paigutada riideid. Kapi parempoolses osas on kolm vaheriiulit, üks riidepuutoru ning kaks ülemist riiulit. Riidepuutorule on mugav paigutada riputatavaid riideid ning aksessuaare nagu lipsud ja sallid. Ülemistele riiulitele on hea paigutada jalanõukarpe ning muid esemeid, mida igapäevaselt vaja ei lähe. Nurgakapi kapinupud on kergesti haaratav ning valmistatud metallist.

Kui antud nurgakapp ei sobi oma viimistluse või mõõtude poolest, siis heida pilk New York B mööblisarja teistele toodetele, mille valikust leiab erinevates mõõtudes ja toonides mitmeid riidekappe! 

Materjal: mööbliplaat, metall
Viimistlus: valge
Tootesari: New York B