Menüü
Ostukorv

Raamaturiiul Cariba (valge tamm/laava)

Raamaturiiul Cariba (valge tamm/laava)
Toote info
Kollektsioon Cariba
Laius (cm) 47 cm
Kõrgus (cm) 197 cm
Sügavus (cm) 38 cm
Raamaturiiul Cariba (valge tamm/laava)
  • Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 38.00cm x 47.00cm x 197.00cm
120€
Maksudeta: 100€

Võimalikud valikud

Raamaturiiul Cariba annab magamistoale lisaväärtust oma omapärase mööbli ülesehitusega ning praktilise hoiustamisvõimalustega. Riiuli teeb eriliseks selle lihtne ning naturaalne looduslähedane välimus kuid sahtlite laava imitatsiooni tooni värvus loob kauni ning silmapaistva kontrasti valge tamme puiduimitatsiooni karkassi kõrval. Kapi värvid annavad võimaluse kummutit lihtsasti kokku sobitada muu heleda ning tumeda mööbli ja sisustuselementidega. Raamaturiiulile lisab praktilisust selle alumises osas olevad kaks metallsiinidel liikuvat sahtlit. Raamaturiiul sobib ideaalselt magamistuppa, lastetuppa ning elutuppa.

Raamaturiiul Cariba on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Ilusa kujundusega raamaturiiul loob toas rahuliku atmosfääri kuid on samuti väga praktiline mööbliese. Neljale riiulile on võimalik paigutada vajalikud asjad, mida sisustaja soovib hoida endale käepärases kohas. Samuti sobib avatud riiulitega raamaturiiul oluliste esemete eksponeerimiseks. Lastetoas on riiul ideaalne koht kus hoiustada raamatuid, koomikseid, albumeid, ja palju muud vajalikku. Kahte sahtlisse on hea paigutada neid asju, mida soovitakse silme alt ära hoida. Raamaturiiul Cariba sobib pea igasse siseruumi ning oma aegumatu välimuse tõttu omab pikka kasutusiga.

Loo oma kodus mõnus ning looduslähedane mööbli terviklahendus ja heida pilk ka Cariba tootesarja teistele mööbliesemetele, kust leiad erinevates mõõtudes riidekappe, voodeid, riiuleid ja palju muud!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge tamm/laava
Tootesari: Cariba