Menüü
Ostukorv

Riidekapp Cariba (valge tamm/grafiit)

Riidekapp Cariba (valge tamm/grafiit)
Toote info
Kollektsioon Cariba
Laius (cm) 90 cm
Kõrgus (cm) 199 cm
Sügavus (cm) 58 cm
Kummuti/kapi tüüp 2 ukse ja 3 sahtliga
Riidekapp Cariba (valge tamm/grafiit)
  • Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 58.00cm x 90.00cm x 199.00cm
219€
Maksudeta: 183€

Võimalikud valikud

Kui hindad erilist ning julgemat mööbli välimust oma kodus siseruumides, siis Cariba sarja mööbliga saad luua oma kodus kauni ning hubase sisustuslahenduse. Riidekapp Cariba on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist, mille muudab eriliseks selle valge tamme puiduimitatsiooni ja grafiidi värvitoonide vahelduvad kapiuste viimistlused. Valge tamme ja laava kooslus mõjuvad ruumis väga soojalt ning loovad toas hubase atmosfääri. Erinevate viimistluste kooslus annab sisustajale võimaluse sobitada kapiga lihtsasti kokku nii heledat kui ka tumedat muud mööblit ja sisustuselemente. Vaatamata kapi kitsamavõitu mõõtmetele, on kapp ruumikas ning võimaldab ära paigutada mitme pereliikme riided ja esemed. Riidekapp sobib nii magamistuppa, esikusse või miks mitte ka laste magamistuppa. Riidekapp sobib nii modernsesse linnakorteri interjööri kui ka hubasesse maakoju.

Riidekapp Cariba on väga praktiliselt ära jaotatud arvestades erinevaid hoiustamise võimalusi. Vasakpoolse ukse taga on riiete riputamiseks riidepuutoru ning ülariiul, kuhu on ideaalne näiteks paigutada jalanõukarpe või muid hooajaväliseid riideesemeid. Parempoolse kapiukse taga on kaks reguleeritava kõrgusega riiulit, kus on hea hoida näiteks kokkuvolditavaid riideid.
Kapi alumises osas on kaks suuremat ja üks kitsam sahtel. Sahtlites on hea hoida käepärases kohas erinevaid vajaminevaid esemeid ja aksessuaare. Kapi käepidemed on valge tamme puiduimitatsiooni tooni mööbliplaadist. Üleriiete mugavaks hoiustamiseks on kapile juurde võimalik tellida garderoobipaneel. Pildil olev garderoobipaneel ei kuulu komplekti.

Loo oma magamistoas mööbli terviklahendus ning heida pilk ka Cariba mööblisarja teistele toodetele, mille valikust leiad veel voodeid, kappe, kummuteid ja paljud muud!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge tamm, grafiit
Tootesari: Cariba