Menüü
Ostukorv

Riidekapp Cariba (valge tamm/laava)

Riidekapp Cariba (valge tamm/laava)
Riidekapp Cariba (valge tamm/laava)
Riidekapp Cariba (valge tamm/laava)
Riidekapp Cariba (valge tamm/laava)
Toote info
Kollektsioon Cariba
Laius (cm) 135 cm
Kõrgus (cm) 199 cm
Sügavus (cm) 58 cm
Kummuti/kapi tüüp 3 ukse ja 3 sahtliga
Riidekapp Cariba (valge tamm/laava)
  • Toote saadavus: Tarneaeg: 1-2 kuud
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 58.00cm x 135.00cm x 199.00cm
276€
Maksudeta: 230€

Võimalikud valikud

Kui hindad erilist ning julgemat mööbli välimust oma kodus siseruumides, siis Cariba sarja mööbliga saad luua oma kodus kauni ning hubase sisustuslahenduse. Riidekapp Cariba on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist, mille muudab eriliseks selle valge tamme puiduimitatsiooni ja laava värvitoonide vahelduvad kapiuste viimistlused. Valge tamme ja laava kooslus mõjub ruumis väga soojalt ning loob toas hubase atmosfääri. Erinevate viimistluste kooslus annab sisustajale võimaluse sobitada kapiga lihtsasti kokku nii heledat kui ka tumedat muud mööblit ja sisustuselemente. Riidekapp Cariba on ruumikas ning võimaldab ära paigutada mitme pereliikme riided ja esemed. Riidekapp sobib nii magamistuppa, esikusse või miks mitte ka laste magamistuppa. Riidekapp sobib nii modernsesse linnakorteri interjööri kui ka hubasesse maakoju.

Riidekapp on väga praktiliselt ära jaotatud arvestades erinevaid hoiustamise võimalusi. Vasakpoolse ning parempoolse ukse taga on riiete riputamiseks riidepuutoru ning ülariiul, kuhu on ideaalne näiteks paigutada jalanõukarpe või muid hooajaväliseid riideesemeid. Riidekapi keskmise kapiukse taga on kaks reguleeritava kõrgusega riiulit, kus on hea hoida näiteks kokkuvolditavaid riideid. Kapi keskmise ukse alumises osas on kaks suuremat ja üks kitsam metallsiinidel liikuv sahtel. Sahtlites on hea hoida käepärases kohas erinevaid vajaminevaid esemeid ja aksessuaare. Kapi käepidemed on valmistatud valge tamme puiduimitatsiooniga mööbliplaadist.

Kui antud riidekapp ei sobi suuruse poolest, siis leiad Cariba mööblisarja valikust veel sarnase kapi erinevate viimistluste ja mõõtmetega. Loo oma magamistoas mööbli terviklahendus ning heida pilk ka Cariba mööblisarja teistele toodetele, mille valikust leiad veel voodeid, kappe, kummuteid, riiuleid ja paljud muud!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge tamm, laava
Tootesari: Cariba