Menüü
Ostukorv

Sahtliboks Cariba (valge tamm/laava)

Sahtliboks Cariba (valge tamm/laava)
Toote info
Kollektsioon Cariba
Laius (cm) 46 cm
Kõrgus (cm) 59 cm
Sügavus (cm) 45 cm
Sahtliboks Cariba (valge tamm/laava)
  • Toote saadavus: Tarneaeg: 1-2 kuud
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 45.00cm x 46.00cm x 59.00cm
84€
Maksudeta: 70€

Võimalikud valikud

Kirjutuslaua alune laekatumba sobib kokku Cariba mööblisarja kirjutuslauaga. Laekatumba teeb eriliseks selle sahtli eristuv laava imitatsiooniga värvus, mis loob kontrasti valge tamme puiduimitatsiooni karkassi kõrval. Kapp on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist, mis oma naturaalse välimusega toob siseruumi avarust ning mõnusa loodushõngu, mis loovad parema keskkonna nii lapse kui ka täiskasvanu keskendumisvõime tagamiseks. Kerged heledad ja tumedad toonid annavad võimaluse riiulit lihtsasti kokku sobitada muu mööbli ja sisustuselementidega. Laekatumba sobib ideaalselt nii poiste kui ka tüdrukute tuppa kuid miks mitte ka kodukontorisse.
Lisaks ilusale välimusele on kirjutuslaua alune laekatumba ka eriti praktiline tänu oma metallsiinidel liikuvale sahtlile ja avatud osale. Sahtlisse saab paigutada ära esemed, et hoida tööpind puhtana. Sahtlisse mahuvad ideaalselt märkmikud, kirjutustarbed ja muud õppimiseks ning tööks vajalikud vahendid. Sahtli käepide on puidust. Kirjutuslaud ei kuulu komplekti.

Loo oma kodus mõnus ning looduslähedane mööbli terviklahendus ja heida pilk ka Cariba tootesarja teistele mööbliesemetele, kust leiad erinevates mõõtudes riidekappe, voodeid, riiuleid ja palju muud!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge tamm/laava
Tootesari: Cariba