Menüü
Ostukorv

Voodi Cariba 90x200 cm (valge tamm)

Voodi Cariba 90x200 cm (valge tamm)
Toote info
Kollektsioon Cariba
Laius (cm) 96 cm
Kõrgus (cm) 72 cm
Sügavus (cm) 205 cm
Voodi Cariba 90x200 cm (valge tamm)
  • Toote saadavus: Tarneaeg: 1-2 kuud
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 205.00cm x 96.00cm x 72.00cm
158€
Maksudeta: 132€

Võimalikud valikud

Cariba mööblisarja voodi sobib nii laste magamistuppa kui ka külalistuppa. Voodi on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist, mis tagab voodile pika kasutusea ka teistes siseruumides.
Voodi valge tammepuidu imitatsioon ning laava imitatsiooni värvus annavad voodile pisut erilise välimuse ning loovad võimaluse kokku sobitada nii heledat kui tumedat magamistoa muud mööblit. Voodi muudab eriliseks voodipeatsil vahelduvad värvitoonid. Voodi klassikalise välimuse tõttu on võimalik sobitada seda kaasaegsesse linnakorterisse või hubasesse maakoju.

Voodile sobib madrats mõõdus 90x200. Voodipõhi ei kuulu komplekti. Et muuta voodi praktiliseks hoiustamise kohaks, siis on võimalik tellida voodile juurde voodialused kastid. Voodialustesse kastidesse on hea paigutada asju, mida soovitakse silma eest ära panna kuid soovitakse hoida käepärases kohas. Voodialused kastid on laava imitatsiooni tooniga, mis muudavad voodi veel enam silmapaistvamaks. Voodi väiksemat sorti mõõtmete tõttu sobib voodi ideaalselt näiteks laste magamistuppa või külalistuppa.

Antud mööblisarja kuulub veel erinevates toonides ja mõõtmetes riidekappe, kummuteid ning öökappe. Miks mitte lisada voodile juurde samas stiilis öökapp, mis looks magamistoas ilusa terviklahenduse.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge tamm
Tootesari: Cariba