Menüü
Ostukorv

Nurgariidekapp Cariba (San Remo tamm/valge)

Nurgariidekapp Cariba (San Remo tamm/valge)
Toote info
Kollektsioon Cariba
Laius (cm) 95 cm
Kõrgus (cm) 198 cm
Sügavus (cm) 95 cm
Kummuti/kapi tüüp Ustega
Nurgariidekapp Cariba (San Remo tamm/valge)
  • Toote saadavus: Tarneaeg: 3-6 kuud
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 95.00cm x 95.00cm x 198.00cm
272€
Maksudeta: 227€

Võimalikud valikud

Nurgakapp Cariba sobib ideaalselt pea igasse magamistuppa, sest lisaks oma lihtsale välimusele on kapp väga praktiliselt ära jaotatud erinevateks hoiustamise võimalusteks. Cariba mööblisarja riidekapi teeb eriliseks selle kapiuste valge värvus mis loob kauni kontrasti tammepuidu imitatsiooniga karkassiga ning käepidemetega. Kerged heledad toonid annavad võimaluse nurgakappi lihtsasti kokku sobitada muu mööbli ja sisustuselementidega. Riidekapp Cariba on väga ruumikas ning võimaldab ära paigutada mitme pereliikme riided ja esemed.

Nurgakapp Cariba on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Nurgakapp Cariba on jaotatud üheks suureks osaks, mille keskel on kahel erikõrgusel riidepuutoru riiete ning muude aksessuaaride riputamiseks. Kahel erikõrgusel riidepuutoru annab võimaluse riputada ka pere kõige pisemate riided lihtsasti kättesaadavasse kohta. Kapi mõlemal pool ääres on neli vaheriiulit, kuhu on hea paigutada kokkuvolditavaid riideid ning muid vajaminevaid esemeid. Kapi käepidemed on valmistatud tamme puiduimitatsiooniga mööbliplaadist.

Loo oma magamistoas mööbli terviklahendus ning heida pilk ka Cariba mööblisarja teistele toodetele, mille valikust leiad veel voodeid, kappe, kummuteid, riiuleid ja paljud muud!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: San Remo tamm, valge
Tootesari: Cariba
Kapi küljeplaadi laius 30 cm