Menüü
Ostukorv

Puhvetkapp York (lehis/tamm)

Puhvetkapp York (lehis/tamm)
Puhvetkapp York (lehis/tamm)
Puhvetkapp York (lehis/tamm)
Puhvetkapp York (lehis/tamm)
Toote info
Kollektsioon York
Laius (cm) 171.4 cm
Kõrgus (cm) 211 cm
Sügavus (cm) 50 cm
Kummuti/kapi tüüp 5 ukse ja 3 riiuliga
Tootjamaa Belgia
Puhvetkapp York (lehis/tamm)
  • Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 50.00cm x 171.40cm x 211.00cm
1 130€
Maksudeta: 942€

Võimalikud valikud

Puhvetkapp York esindab pisut massiivset kuid elegantset ja romantilist disaini sisustaja elutoas. Puhvetkapp ei mõju liiga ülekoormavalt ning on eelkõige tagasihoidliku välimusega oma lehise puiduimitatsiooni poolest. Kapile toob erilise lähenemise helepruuni tammeimitatsiooniga viimistletud kapi pealisplaat ning kapi keskmises osas olev vaheliist. Puhvetkapp sobib ideaalselt sisustajale, kes soovib paigutada oma vajalikud nõud ja söögiriistad käepärasesse kohta.

Lehise ning helepruuni tamme puiduimitatsiooni kombinatsioon toob pisut loodushõngulist lähenemist elutoa interjööri muutes ruumi avaramaks ning sobitudes heleda või valge muu mööbli ja sisustuselementidega. Kapp sobib oma välimuse poolest nii kaasaegsesse interjööri kui ka hubasesse maakoju. Kapp sobib eelkõige ruumikasse elutuppa.

Puhvetkapp York on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Kapil on kaks kõrgemat kapiust, mille mõlema taga on kolm vaheriiulit. Kapi keskmises osas on kolm avatud vaheriiulit, kuhu saab paigutada dekoratiivseid esemeid ja vajalikke asju, mida soovitakse hoida nähtavas kohas. Kapi alumises osas on kolm kapiust. Kõikide kapiuste taga on vaheriiulid. Kapiustega varjatud riiulites on hea paigutada laudlinu, taldrikuid ja muid majapidamistarbeid ning väiksemaid esemeid, mida soovitakse hoida silme alt ära. Kapil on metallist käepidemed.

Kui soovid luua oma kodus mööbli terviklahenduse, siis heida pilk York mööblisarjale, mille valikust leiab veel erinevates toonides ja mõõtudes kappe, kummuteid, laudu ning palju muud!

Materjal: mööbliplaat, metall
Viimistlus: lehis/helepruun tamm
Tootesari: York