Menüü
Ostukorv

Raamaturiiul Cariba (San Remo tamm/valge)

Raamaturiiul Cariba (San Remo tamm/valge)
Toote info
Kollektsioon Cariba
Laius (cm) 90 cm
Kõrgus (cm) 198 cm
Sügavus (cm) 38 cm
Raamaturiiul Cariba (San Remo tamm/valge)
  • Toote saadavus: Tarneaeg 1-2 nädalat
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 38.00cm x 90.00cm x 198.00cm
232€
Maksudeta: 193€

Võimalikud valikud

Raamaturiiul Cariba annab magamistoale lisaväärtust oma omapärase mööbli ülesehitusega ning praktilise hoiustamisvõimalustega. Riiuli teeb eriliseks selle lihtne ning naturaalne looduslähedane välimus ning riiulivahede valge värvus, mis loob kontrasti San Remo tamme puiduimitatsiooni karkassi kõrval. Riiuli muudab omapäraseks selle ebakorrapärased riiulivahed. Kerged heledad toonid annavad võimaluse riiulit lihtsasti kokku sobitada muu mööbli ja sisustuselementidega. Raamaturiiul sobib nii modernsesse linnakorteri interjööri kui ka hubasesse maakoju. Raamaturiiul sobib ideaalselt magamistuppa, lastetuppa ning elutuppa.

Raamaturiiul Cariba on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Ilusa kujundusega raamaturiiul loob toas rahuliku atmosfääri kuid on samuti väga praktiline mööbliese. Viiele riiulitasandile on võimalik paigutada mitmeid vajalikke eraldades neid erinevatesse riiulivahedesse. Avatud riiulitega raamaturiiul sobib oluliste esemete eksponeerimiseks. Lastetoas ning elutoas on riiul ideaalne koht kus hoiustada raamatuid, koomikseid, albumeid, ja palju muud vajalikku. Raamaturiiul Cariba sobib pea igasse siseruumi ning oma aegumatu välimuse tõttu omab pikka kasutusiga.

Loo oma kodus mõnus ning looduslähedane mööbli terviklahendus ja heida pilk ka Cariba tootesarja teistele mööbliesemetele, kust leiad erinevates mõõtudes riidekappe, voodeid, riiuleid ja palju muud!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: San Remo tamm/valge
Tootesari: Cariba