Menüü
Ostukorv

Sun-Flex II elektrilised jalad (must)

Sun-Flex II elektrilised jalad (must)
Toote info
Kollektsioon Sun-Flex
Kõrgus (cm) 117 cm
Sügavus (cm) 68 cm
Tootjamaa Rootsi
Sun-Flex II elektrilised jalad (must)
  • Toote saadavus: Laos
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 68.00cm x 0.00cm x 117.00cm
309€
Maksudeta: 258€

Võimalikud valikud

Tänu kompaktsele formaadile on SUN-FLEX®DESKFRAME ideaalne valik nii tavapäraste kontorite kui ka kodukontorite jaoks. Välja töötatud Rootsis, garanteeritud tippkvaliteet ja loodud vastama rangetele nõudmistele. Mootor on kapseldatud isoleermaterjalidesse, et tagada pealetükkimatu müratase isegi avatud kontorites - detsibellid <30.

Parim viis SUN-FLEX®DESKFRAME´iga töötamiseks on kasutada rakendust, mis on saadaval App Store´ist või Google Plays. Laadige rakendus nutitelefonis alla ja kasutage seda uue töökoha seadistamiseks, et see vastaks teie isiklikele soovidele ja nõuetele. Saate reguleerida kõrgust, määrata meeldetuletusfunktsioone, koostada statistikat ja palju muud - kõik need valikud on saadaval üheksas keeles. Reguleeritava kõrgusega lauda saab juhtida ka mälu kaudu.

Ühe mootoriga 2-osaline jalaraam on valmistatud terasest, sobiv lauaplaat tuleb juurde osta eraldi (sobiv lauaplaadi pikkus 120...200 cm, sügavus 70...80 cm). Lauakarkassi laius on reguleeritav vahemikus 100...160 cm, karkassi sügavus lauaplaadi all on 60 cm ja jalgade juures 68 cm. Komplektis on juhtpaneel, millel on neli eraldi mäluseadet, kokkupõrkeandur ja LCD-ekraan. Reguleeritavad jalad. Kõrguse reguleerimine vahemikus 70...125 cm, kiirus 30 mm/s. Staatiline kandevõime 120 kg, dünaamiline kandevõime üles-ala liikumisel 80 kg. Garantii 5 aastat.

Materjal: teras
Värv: must