Menüü
Ostukorv

Vitriinkapp York (lehis/tamm)

Vitriinkapp York (lehis/tamm)
Toote info
Kollektsioon York
Laius (cm) 67 cm
Kõrgus (cm) 211 cm
Sügavus (cm) 50 cm
Tootjamaa Belgia
Vitriinkapp York (lehis/tamm)
  • Toote saadavus: Tarneaeg: 2-3 kuud
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 50.00cm x 67.00cm x 211.00cm
688€
Maksudeta: 573€

Võimalikud valikud

Vitriinkapp York esindab pisut massiivset kuid elegantset ja romantilist disaini sisustaja elutoas. Vitriinkapp ei mõju liiga ülekoormavalt ning on eelkõige tagasihoidliku välimusega oma lehise puiduimitatsiooni poolest. Kapile toob erilise lähenemise helepruuni tammeimitatsiooniga viimistletud kapi pealisplaat ning kapi keskmises osas olev vaheliist. Vitriinkapp sobib ideaalselt sisustajale, kes soovib paigutada oma vajalikud nõud ja söögiriistad käepärasesse kohta.

Kapi muudab eriliseks selle kapiukse klaasosa, mis annab võimaluse paigutada klaasid ja dekoratiivesemed nähtavasse kohta. Kapiukse toob esile selle klaasuksel paiknevad lehise puiduimitatsiooniga dekoratiivsed iluliistud. Lehise ning helepruuni tamme puiduimitatsiooni kombinatsioon toob pisut loodushõngulist lähenemist elutoa interjööri muutes ruumi avaramaks ning sobitudes heleda või valge muu mööbli ja sisustuselementidega. Kapp sobib oma välimuse poolest nii kaasaegsesse interjööri kui ka hubasesse maakoju.

Vitriinkapp York on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist ning klaasist. Kapil on üks kõrgem klaasiga uks, mille taga on kolm karastatud klaasist vaheriiulit. Klaasuksega kaetud riiulitel on hea hoiustada neid esemeid, mida soovitakse eksponeerida ning hoida nähtavas kohas. Kapi alumises osas on üks kapiuks, mille taga on vaheriiul. Riiulites on hea paigutada laudlinu, taldrikuid ja muid majapidamistarbeid ning väiksemaid esemeid, mida soovitakse hoida silme alt ära. Kapil on metallist käepidemed. Kapiuksed avanevad vasakule.

Kui soovid luua oma kodus mööbli terviklahenduse, siis heida pilk York mööblisarjale, mille valikust leiab veel erinevates toonides ja mõõtudes kappe, kummuteid, laudu ning palju muud!

Materjal: mööbliplaat, metall
Viimistlus: lehis/helepruun tamm
Tootesari: York