Menüü
Ostukorv

Nurgakapp New York A (valge) H 208cm

Nurgakapp New York A (valge) H 208cm
Toote info
Kollektsioon New York
Laius (cm) 120 cm
Kõrgus (cm) 208 cm
Sügavus (cm) 120 cm
Kummuti/kapi tüüp 2 uksega
Tootjamaa Saksamaa
Nurgakapp New York A (valge) H 208cm
  • Toote saadavus: Tarneaeg: 3-6 kuud
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 120.00cm x 120.00cm x 208.00cm
432€
Maksudeta: 360€

Võimalikud valikud

New York A mööblisarja mahukas nurgakapp esindab elegantset disaini, mille kaunilt valge välimus annab kapile juurde lihtsa, ent ilusa ning kauakestva välimuse. New York A riidekapp ei ole liialt silmatorkav tänu oma neutraalsele toonile ning annab sisustajale laialdased võimalused sobitada nurgakappi magamistoa muu mööbli ja sisustuselementidega. Nurgakapp on praktiline mööbliese, sest ei võta ruumis mahult palju pinda kuid vastab ka kõige nõudlikuma sisustaja hoiustamise vajadustele.
Nurgakapp omab pikka kasutusiga ka kodu teistes siseruumides, sobides lisaks magamistoale ka külalistuppa, lastetuppa või esikusse.

Nurgakapp New York A on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Nurgakapp New York A on jaotatud üheks suureks osaks, mille parempoolses osas on riidepuutoru riiete ning muude aksessuaaride riputamiseks. Kapi vasakul pool ääres on neli laia vaheriiulit, kuhu on hea paigutada kokkuvolditavaid riideid ning muid vajaminevaid esemeid. Kapi vasakpoolses ääres on kaks vaheriiulit ning üks ülemine riiul. Ülariiulil on hea hoiustada muu hooaja riideid, jalanõusid ning aksessuaare. Kapi käepidemed on metallist.
Riidekapp kuulub New York A mööblisarja, mille valikust leiab erinevates mõõtudes ja toonides erinevaid riidekappe ka kodu teistesse ruumidesse!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge
Tootesari: New York A