Menüü
Ostukorv

Riidekapp New York (valge klaas/tamm)

Riidekapp New York (valge klaas/tamm)
Toote info
Kollektsioon New York
Laius (cm) 225 cm
Kõrgus (cm) 234 cm
Sügavus (cm) 58 cm
Kummuti/kapi tüüp 5 uksega
Tootjamaa Saksamaa
Riidekapp New York (valge klaas/tamm)
  • Toote saadavus: Tarneaeg: 3-6 kuud
  • Toote mõõdud (sügavus x laius x kõrgus): 58.00cm x 225.00cm x 234.00cm
650€
Maksudeta: 542€

Võimalikud valikud

Riidekapp New York lummab oma stiilse värvi ning ruumikuse poolest. Kapi valge värvus ning tamme puiduimitatsioon toon püüab igat pilku, sest on kaunis oma välimuselt ning annab ruumile juurde avarust. Neutraalsetes toonides riidekapp New York on viimistletud valget värvi klaasiga, millele loob kontrasti tamme puiduimitatsioon kapi sahtlitel ja karkassil. Kappi on lihtne kokku sobitada magamistoa muu mööbli ja sisustuselementidega. Kapp sobib modernsemasse interööri, kus hinnatakse siseruumides heledat mööblit ning looduslähedust. Suuremat sorti mõõtmete tõttu sobib riidekapp avaramasse magamistuppa ning esikusse.

Riidekapp on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Lisaks eriliseks välimusele, on New York mööblisarja riidekapp väga ruumikas ning mahutab palju. Kapp on jaotatud kolmeks osaks, mille vasakul ja paremal pool vahes on on reguleeritava kõrgusega ülariiulid ning riiete riputamiseks riidepuutorud. Kapi riidepuutorule saab riputada riideid, lipse, salle, püksirihmasid ning palju muud vajalikku. Kapi ülemisel riiulil on ideaalne hoiustada muu hooaja riideid, jalatseid ning muid esemeid. Kapi keskmise uste taga on kaks riiulit. Riiulitele on hea paigutada kokkuvolditavaid riideid ning esemeid, mida soovitakse hoida mugavalt ligipääsetavas kohas. Kapile on võimalik juurde tellida lisariiuleid. Kapil on kolm metallsiinidel liikuvat sahtlit. Sahtlitesse on hea paigutada käepärasesse kohta vajalikke esemeid ja tarbeid. Kapinupud on alumiiniumist.

Riidekapp kuulub New York mööblisarja, kus on veel valik riidekappe erinevates mõõtudes. Kui antud riidekapp ei sobi oma tooni või mõõtude poolest, siis tutvu ka New York mööblisarja muu valikuga. 

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge klaas, tamm
Tootesari: New York